Nowe ceny modułów SFP+ RJ45 10GB.

Z przyjemnością informujemy o obniżonych cenach modułów Serene Nexus SFP-10G-T (SFP+ RJ45 10GB). Nowa, detaliczna cena miedzianego modułu RJ45 10GB to 999PLN+VAT.
W chwili obecnej moduły 10G RJ45 dostępne są na zamówienie. Czas dostawy od złożenia zamówienia to 9 dni kalendarzowych.

Fuxian Ultramarathon pada łupem sponsorowanej przez SFP.guru Dominiki Stelmach

30-go wrześnie wokół jeziora Fuxian w Chinanch zorganizowany został ultramaraton na dystansie 50km. Kategorię Pań, z uśmiechem na ustach, wygrała sponsorowana przez SFP.guru Dominika Stelmach.
Dominika pojechała do Chin celem zapoznania się z trasą przyszłorocznych mistrzostw świata w biegu na 50km. Zwycięstwo, w obecności innych pretendentek do tytułu mistrzowskiego, dobrze rokuje na przyszły rok. Wspieramy i trzymamy kciuki!

Mistrzostwo Polski w Maratonie Góskim!

W sobotę 24-go czerwca, sponsorowana przez SFP.guru zawodniczka, Dominika Stelmach, zdobyła Mistrzostwo Polski w Maratonie Górskim. Tym samym Dominika, jako pierwsza kobieta w historii polskich biegów, zdobyła dublet w mistrzostwach Polski w biegach maratońskich: górskim i ulicznym.
Mistrzostwa Polski w Biegu Maratońskim Kobiet Dominika zdobyła w Dębnie, drugiego kwietnia..

Z przyjemnością tez wspominamy sukces Dominik w prestiżowym biegu na wieżę Eiffla, gdzie zajęła drugą lokatę.

Rekord świata na Wings For Life World Run dla naszej zawodniczki!

W niedzielę (7. maja) odbył się charytatywny bieg Wings For Life World Run 2017. Wygrała go zawodniczka w barwach SFP.guru. Dominika Stelmach-zwyciężyła globalnie wśród kobiet, ustanawiając nowy rekord biegu na poziomie 68,21 km. Dodatkowo, „nasza” zawodniczka po raz pierwszy w historii zwyciężyła w kategorii Open biegu Wings For Life World Run.

dsZwyciężczyni gratulujemy i dziękujemy za dostarczenie nam tylu niesamowitych emocji.

To już trzecie zwycięstwo Dominiki Stelmach w biegu Wings For Life World Run. Wcześniej wygrała bieg w Poznaniu (2015) i Melbourne (2016). W tym roku zrealizowała swoje marzenie na start w Santiago de Chile.

Gratulujemy też Bartoszowi Olewskiemu (88,24 km), który wygrał bieg w Mediolanie i zajął drugie miejsce w biegu Wings For Life World Run 2017.

Zapraszamy na fanpage naszego zawodnika: Dominika Stelmach – Verastile Runner