Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu / wkładki SFP+ Intel E10GSFPSR

Serene Nexus E10GSFPSR-c - zamiennik modułu Intel E10GSFPSR: SFP+ SR 850nm, 300m
Zamiennik Intel E10GSFPSRZamiennik Intel E10GSFPSR
Cena netto: 199,00 PLN
Cena brutto: 244,77 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 15
Opakowanie pojedyńcze

Kompatybilny z Intel E10GSFPSR moduł SFP+ Serene Nexus E10GSFPSR-c to interfejs 10Gb przeznaczony dla urządzeń pracujących w sieciach zbudowanych na światłowodach multimodowych. Stosowany jest tam, gdzie wymagane jest dostarczenie wydajnych rozwiązań opartych o włókna multimodowe. Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 300 metrów; zasięg wzrasta do 400m przy zastosowaniu światłowodu klasy OM4.

Jako nadajnik moduł wykorzystuje diodę laserową VCSEL 850nm. Bardzo dobre parametry pracy w całym zakresie temperatur oraz odporność na zakłócenia elektromagnetyczne pozwalają na budowanie systemów 10GbE o wysokiej gęstości. Moduł SFP+ Serene Nexus E10GSFPSR-c jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFP+ MSA co pozwala w pełni zastapić wkładkę Intel E10GSFPSRi współpracować z urządzeniami produkcji Intel bądź bazujących na chipsetach Intel (np. karty sieciowe X520-DA1, X520-DA2, X710-DA2, i inne oparte np o Intel 82599EN, 82599ES, Intel XL710AM1 , Intel XL710AM2).

Wbudowany układ diagnostyki cyfrowej (DDM, DOM, DDMI) pozwala na monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu takich jak napięcie zasilania, temperatura, moc sygnału emitowanego przez nadajnik i moc sygnału docierającego do odbiornika. 

 

Cechy kluczowe modułu SFP+ zgodnego z Intel E10GSFPSR

  • Złącze LC Duplex
  • Transmisja na odległość do 300m (400m przy zastosowaniu okablowania OM4)
  • Połączenie z przepustowością do 10Gb/s
  • „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
  • Zgodny z Bellcore TA-NWT-000983
  • Zgodny ze specyfikacją IEEE802.3Z
  • Laser bezpieczny dla oczu, spełnia wymogi IEC60825
  • Moduł diagnostyki cyfrowej: temperatura, napięcie zasilania, moc nadajnika, moc odbierana, prąd lasera
  • Temperatura pracy: 0°C do +70°C
  • Zgodny ze specyfikacją SFP+ MSA
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae 10GBase-SR/SW
  • Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS

Dane techniczne modułu SFP+ kompatybilnego z  Intel E10GSFPSR

 
Standardy IEEE 802.3ae
Prędkość transmisji Ethernet 10.3125Gbps
Prędkość transmisji FibreChannel 10.51875Gbps
Typ medium transmisyjnego Światłowód wielomodowy 50/125µm
Długość fali 850nm
Szacunkowy zasięg transmisji do 300m
Typ złącza LC Duplex
Moc nadajnika -6.5 ~ -1 dBm
Czułość odbiornika -11.1 dBm
Napięcie zasilania 3.3V
Maksymalne napięcie zasilania 3.465V
Warunki pracy - temperatura * 0~70 st. Celsjusza
Warunki pracy - wilgotność 5~90%
Wymiary 56.65mm × 13.4mm × 8.5mm