Twój koszyk jest pusty

Kategorie

9903-OEM 10GBASE-SR

Serene Nexus OEM 10GBASE-SR, 850nm VCSEL, MM, 300m
SFP+ 10GB LRSFP+ 10GB LR
Cena netto: 1349,23 PLN
Cena brutto: 1659,55 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Serene Nexus OEM 10GBASE-SR, 850nm VCSEL, MM, 300m

Opis:

  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) XENPAK footprint
  • Duplex SC, Multi-Mode XENPAK Transceiver
  • 850nm VCSEL Laser
  • Digital Diagnostic Monitoring
  • Up to 300m reach on OM3 fiber
  • Compliant with IEC 60825-1 Class 1/CDRHClass I Laser Eye Safety
  • Zgodny z normą RoHS
  • Operating temperature range: 0°C bis 70°C