Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Cisco SFP-10G-SR

Cisco SFP-10G-SR - 10GBASE-SR SFP+ , transmijsa do 330m
Cena netto: 499,00 PLN
Cena brutto: 613,77 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 2

Cisco - 10GBASE-SR SFP+ 850nm 330m 
Product Model SFP-10G-SR

SFP-10G-SR, to moduł nadawczo-odbiorczy Cisco, który można podłączyć do portu Gigabit Ethernet lub gniazda, łącząc w ten sposób port z określoną siecią. Zaletą SFP-10G-SR jest standardowa dla Cisco technologia interfejsu Small form-Factor Pluggable (SFP). SFP może być wykorzystywana w wielu produktach marki np. ME 3400, Catalyst Express 500, Catalyst Express 520, ME 4900 Series.

Maksymalna prędkość przesyłania danych modułu to 10000 Mbit/s (10G).

Długość fali wykorzystywanej przez moduł  to 850 nm.

Maksymalny dystans transmisji : 330m


 

Produkty powiązane: Cisco SFP-10G-SRZamiennik Cisco SFP-10G-SR Zamiennik modułu / wkładki SFP+ Cisco SFP-10G-SR
Cena sprzedaży brutto: 374,69 PLN

Serene Nexus 3903D Zamiennik Cisco SFP-10G-SR 10GBASE-SR|850nm VCSEL, MM, 300m

sfp-10g-sr Refurbished Cisco SFP-10G-SR
Cena sprzedaży brutto: 332,10 PLN

Refurbished Cisco SFP-10G-SR - 10GBASE-SR SFP+ , transmijsa do 330m