Twój koszyk jest pusty

Kategorie

PATCHBOX 450 / 24x FO OM3 1.6m LC-LC / AT&T / 4x PATCHCATCH

PATCHBOX 450 / 24x FO OM3 1.6m LC-LC / AT&T / 4x PATCHCATCH


Cena netto: 3093,58 PLN
Cena brutto: 3805,10 PLN
14d.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
patchbox_-p45mmaom3lc24a_2-b0863c70
patchbox_-p45mmaom3lc24a_3-7a2f10bf
patchbox_-p45mmaom3lc24a_4-b5f14ef6

Kaseta PATCHBOX wyposażona w 24 światłowodowe, wielomodowe kable połączeniowe w standardzie OM3