Twój koszyk jest pusty

Kategorie

PATCHBOX 450 / 24x FO OM4 1.6m LC-LC / AT&T / 4x PATCHCATCH

PATCHBOX 450 / 24x FO OM4 1.6m LC-LC / AT&T / 4x PATCHCATCH



Cena netto: 3264,76 PLN
Cena brutto: 4015,66 PLN
14d.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
patchbox_-p45mmaom4lc24e_2-fe7b7895
patchbox_-p45mmaom4lc24e_3-854f7618
patchbox_-p45mmaom4lc24e_4-747f984c

Kaseta PATCHBOX wyposażona w 24 światłowodowe, wielomodowe kable połączeniowe w standardzie OM4

 

  • SPECYFIKACJA

    Wymiary PATCHBOX®

 

Głębokość: 450mm
Wysokość: 43.69mm (1RU)
Szerokość: 482.60mm (19")
Waga: 6.500g

SPECYFIKACJA KABLA

Kabel: OM4 RBS 50µ/125µ  produkcji AT&T Cabling Systems
Złącze: Highly durable Duplex LC
Długość kabla: 1.6m
Efektywna długość kabla: 1.3m
Kolor kabla: fioletowy

Do pobrania