Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu / wkładki SFP+ HP J9151A

Serene Nexus J9151A -C
Zamiennik HPE X132 10G SFP+ LC LR (J9151A)
10GBASE SFP+/LR - HP Procurve|1310nm DFB, SM, 10km
Zamiennik HPE J9151AZamiennik HPE J9151A
Cena netto: 399,00 PLN
Cena brutto: 490,77 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 20
Opakowanie pojedyńcze

 

Kompatybilny zamiennik modułu / wkładki optycznej SFP+ HPE X132 10G SFP+ LC LR (J9151A) - Serene Nexus J9151A -C to interfejs 10GB transmitujący poprzez światłowód jednomodowy. To jeden z nielicznych, dostępnych zamienników będący sprzętowo przygotowany do urządzeń HPE.

Maksymalna długość okablowania dla prawidłowego połączenia wynosi 10km. Moduł jako nadajnik wykorzystuje laser DFB 1310nm. Bardzo dobre parametry pracy w całym zakresie temperatur oraz odporność na zakłócenia elektromagnetyczne pozwalają na budowanie systemów 10GbE o wysokiej gęstości. ModułSerene Nexus J9151A-C jest w pełni kompatybilny ze specyfikacją SFP+ MSA dzięki czemu może współpracować z urządzeniami HP i w pełni zastąpić J9151A

Wbudowany układ diagnostyki cyfrowej (DDMI) pozwala na monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu takich jak napięcie zasilania, temperatura, moc sygnału emitowanego przez nadajnik i moc sygnału docierającego do odbiornika.  

Cechy kluczowe modułu kompatybilnego z SFP+ HPE X132 10G SFP+ LC LR (J9151A)

  • Złącze LC Duplex
  • Transmisja na odległość do 10km
  • Połączenie z przepustowością do 10Gb/s
  • „Wyjmowany na gorąco” (Hot-Pluggable)
  • Zgodny z Bellcore TA-NWT-000983
  • Zgodny ze specyfikacją IEEE802.3Z
  • Laser bezpieczny dla oczu, spełnia wymogi IEC60825
  • Moduł diagnostyki cyfrowej: temperatura, napięcie zasilania, moc nadajnika, moc odbierana, prąd lasera
  • Temperatura pracy: 0°C do +70°C
  • Zgodny ze specyfikacją SFP+ MSA
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae 10GBase-LR/LW
  • Produkt nie zawierający żadnych substancji niebezpiecznych – zgodny z RoHS

 

Dane techniczne wkładki kompatybilnej z SFP+ HPE X132 10G SFP+ LC LR (J9151A)

Standardy IEEE 802.3ae
Prędkość transmisji Ethernet 10.3125Gbps
Prędkość transmisji FibreChannel 10.51875Gbps
Typ medium transmisyjnego Światłowód jednomodowy 9/125µm
Długość fali 1310nm
Szacunkowy zasięg transmisji do 10km
Typ złącza LC Duplex
Moc nadajnika -6 ~ 0 dBm
Czułość odbiornika -14.4 dBm
Napięcie zasilania 3.3V
Maksymalne napięcie zasilania 3.6V
Warunki pracy - temperatura * 0~70 st. Celsjusza
Warunki pracy - wilgotność 5~90% nie kondensująca
Wymiary 56.65mm × 13.4mm × 8.5mm

 

 

 

 

Produkty powiązane:
Cena netto: 1300,00 PLN
Cena brutto: 1599,00 PLN

HPE J9151A X132 10G SFP+ LC LR Transceiver