Patchcordy Multi Mode: Patchcord MM OM3 50/125 LC/LC LSZH 0,5m (3mm)
TELEFON 22 845 27 54 W GODZ. 9-17

UTP

WIEDZA
KONTAKT
ZALOGUJ SIĘ
0
KOSZYK
Patchcord OM4 LC-LCPatchcord OM4 LC-LC

Patchcord MM OM3 50/125 LC/LC LSZH 0,5m (3mm)

Netto 15,00 PLN
Brutto 18,45 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 150
Darmowa dostawa
od 499 zł
Zamów dziś, a wyślemy w poniedziałek
30 dniowy
termin zwrotu

Opis

Patchcord światłowodowy Serene Nexus 0,5m LC UPC/LC UPC Duplex OM3 Multimode LSZH 3.0mm

Wielomodowy, odporny na zginanie kabel światłowodowy OM3 50/125 ma mniejsze tłumienie po zgięciu lub skręceniu w porównaniu z tradycyjnymi kablami światłowodowymi, co sprawia, że instalacja i konserwacja kabli światłowodowych jest bardziej wydajna. Może również zaoszczędzić więcej miejsca na okablowanie o dużej gęstości w centrach danych, sieciach korporacyjnych, pomieszczeniach telekomunikacyjnych, farmach serwerów, sieciach pamięci masowej w chmurze i wszędzie tam, gdzie potrzebne są światłowodowe kable krosowe.

Ten wielomodowy kabel światłowodowy OM3 50/125 jest idealny do łączenia przekaźników 40G BIDI SR, 10G SR, QSFP+, SFP+ itp. dla połączeń Ethernet 10/40/100G i jest preferowaną specyfikacją światłowodu dla aplikacji 40/100G.

Dane:
Connector type LC UPC/LC UPC
Fiber Grade Bend Insensitive
Fiber Mode:          OM3 50/125 
Długość fali         850/1300nm
40G Ethernet Dystans 150m at 850nm
100G Ethernet Dystans 100m at 850nm
Insertion Loss ≤0.3dB
Return Loss ≥30dB
Min. Bend Radius (Fiber Core) 7.5mm
 Min. Bend Radius
(Fiber Cable)
20/10D (Dynamic/Static)
Attenuation at 850nm 3.0dB/km
Attenuation at 1300nm 1.0dB/km
Fiber Count Duplex
Cable Diameter 3mm
Cable jacket LSZH (LS0H)
Polarity A (Tx) to B (Rx)
Operating Temperature -20 to 70°C (-4 to 158℉)
Storage Temperature -40 to 80℃ (-40 to 176℉)
        
 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.