Patchcordy MPO/MPT: Patchcord MPO-OM4 2m
TELEFON 22 845 27 54 W GODZ. 9-17

UTP

WIEDZA
KONTAKT
ZALOGUJ SIĘ
0
KOSZYK
MPO-OM3-12F-5mMPO-OM3-12F-5m
mpo_om3_12f_5m SFP+ 10GB LR Opakowanie pojedyńcze

Patchcord MPO-OM4 2m

Netto 199,00 PLN
Brutto 244,77 PLN
Towar dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa
od 499 zł
Zamów dziś, a wyślemy w poniedziałek
30 dniowy
termin zwrotu

Opis

MPO-OM4 2m

Wielowłóknowe patchcordy światłowodowe Serene Nexus MPO są przeznaczone do zastosowań w przełącznicach albo szafach dystrybucyjnych i zapewniają szybki czas instalacji oraz oszczędność miejsca. Przy małych rozmiarach złącza charakteryzują się przepustowością do 100Gb/s.
Kable magistralne MPO/MTP są fabrycznie zakończone i przetestowane.

Kable magistralne MPO/MTP są dostępne w trybie wielomodowym OM3 lub OM4 z osłonami LSZH lub PVC.

Dane:

 
Polishing Connector
MPO Female (SM)
MPO Female (MM)
Insertion Loss (IL)
< 0.50 dB
< 0.50 dB
Return Loss (RL)
> 50dB
> 35dB
Mating Cycles Delta IL
< 0.2 dB after 500 mating cycles
Fiber Cable Type
Single mode: G652D or G657A;  
Multimode: OM1, OM2, OM3 OM4;
Cable Color
Yellow for SM G652 and G657A fiber;
Orange for MM OM1 and OM2 fiber; 
Aqua for MM OM3 fiber;
Cable Jacket
Ribbon / Fan-out (LSZH / PVC)
Patch Cord Pull-out Force
5N
Operating Temperature
-20°C~+70°C
Storage Temperature
-40°C~+80°C
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.