Patchcordy MPO/MPT: Patchcord MPO-OM4 1m
TELEFON 22 845 27 54 W GODZ. 9-17

UTP

WIEDZA
KONTAKT
ZALOGUJ SIĘ
0
KOSZYK
MPO-OM3-12F-5mMPO-OM3-12F-5m
mpo_om3_12f_5m SFP+ 10GB LR Opakowanie pojedyńcze

Patchcord MPO-OM4 1m

Netto 146,00 PLN
Brutto 179,58 PLN
Towar dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa
od 499 zł
Zamów dziś, a wyślemy w poniedziałek
30 dniowy
termin zwrotu

Opis

MPO-OM4 1m

Wielowłóknowe patchcordy światłowodowe Serene Nexus MPO są przeznaczone do zastosowań w przełącznicach albo szafach dystrybucyjnych i zapewniają szybki czas instalacji oraz oszczędność miejsca. Przy małych rozmiarach złącza charakteryzują się przepustowością do 100Gb/s.
Kable magistralne MPO/MTP są fabrycznie zakończone i przetestowane.
Kable magistralne MPO/MTP są dostępne w trybie wielomodowym OM3 lub OM4 z osłonami LSZH lub PVC.
 
 

Dane: 

Polishing Connector MPO Female (SM) MPO Female (MM)
Insertion Loss (IL) < 0.50 dB < 0.50 dB
Return Loss (RL) > 50dB > 35dB
Mating Cycles Delta IL < 0.2 dB after 500 mating cycles
Fiber Cable Type Single mode: G652D or G657A;  Multimode: OM1, OM2, OM3 OM4;
Cable Color Yellow for SM G652 and G657A fiber;Orange for MM OM1 and OM2 fiber; Aqua for MM OM3 fiber;
Cable Jacket Ribbon / Fan-out (LSZH / PVC)
Patch Cord Pull-out Force 5N
Operating Temperature -20°C~+70°C
Storage Temperature -40°C~+80°C
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.