Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki XFP Dell BLXFP-10G32-60-DE

Serene Nexus P960-3327
Dell - 10GB BIDI XFP TX1330nm/RX1270nm 60km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 5916,87 PLN
Cena brutto: 7277,75 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Dell - 10GB BIDI XFP TX1330nm/RX1270nm 60km

Feature:

  • Supports 9.95Gb/s to 11.3Gb/s bit rates
  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) XFP footprint
  • Single LC for Bi-directional Transmission
  • Maximum link length of 60km
  • Built-in 1330/1270 WDM
  • Uncooled 1270nm or 1330nm DFB Laser
  • Niski poziom rozpraszania energii 1.5W(TYP)
  • No Reference Clock required
  • Built-in digital diagnostic functions
  • Temperature range 0°C to 70°C
  • Very low EMI and excellent ESD protection
  • Zgodny z normą RoHS Part