Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki SFP Redback CSFP-2G59-40-RE

Serene Nexus FT3640D-59
Redback - 2.5Gbps CWDM zamiennik modułu SFP 1590nm 40km 
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 986,15 PLN
Cena brutto: 1212,96 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Redback - 2.5Gbps CWDM SFP 1590nm 40km

Opis:

  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika)
  • Podwójne złącze LC
  • Wide distance Supported from 500m to 120km
  • Wbudowana funkcja diagnostyczna (DDM)
  • Metalowa obudowa obiniżająca poziom interferencji elektromagnetycznej (EMI)
  • Zgodny ze specyfikacją SFP MSA (Multiple Source Agreement)
  • Zgodny ze specyfikacją SDH/SONET (Synchronous Optical Networking / Synchronous Digital Hierarchy)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3
  • Dostępny 18-kanałowy CWDM w zakresie 1270 nm do 1610 nm
  • Dostępny DWDM 100GHz ITU Grid C Band
  • Pojedyńcze zasilanie +3.3V
  • Zakres temperatur pracy 0~70℃
  • Niski poziom rozpraszania energii
  • Zgodny z normą RoHS-6