Twój koszyk jest pusty

Kategorie

6405-OEM 1000BASE-SX

Serene Nexus OEM 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB, Metal Case
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 219,64 PLN
Cena brutto: 270,16 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Serene Nexus OEM 1000BASE-SX, 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB, Metal Case

Opis:

  • Typ modułu: GBIC transceiver module
  • Data Rate: 1Gbps
  • Wavelength: 850nm
  • Transfer Distance: 550m
  • Connector Type: Duplex SC Cable
  • Type: Multi-Mode Fiber (MMF)