Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki SFP Redback SFP-FE-FX-LX10

Serene Nexus FT3220
Redback - 100Base-LX zamiennik modułu SFP 1310nm 10km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 161,37 PLN
Cena brutto: 198,48 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 14
Opakowanie pojedyńcze

Redback - 100Base-LX SFP 1310nm 10km

Opis:

  • Transfer danych do 155Mb/s
  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika)
  • Nadajnik laserowy FP (Fabry-Perot) o długości fali 1310nm
  • Podwójne złącze LC
  • Zgodny z normą RoHS i wolny od ołowiu
  • Pojedyńcze zasilanie +3.3V
  • Niski poziom rozpraszania energii
  • Zakres temperatur pracy 0°C do 70°C
    Dostępne są wersje industrialne o zakresie od -5°C do 85°C