Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki BIDI SFP Transition Networks TN-SFP-BXD2

Serene Nexus 5420-43
Transition Networks - 1000BASE-BX 1490nm TX/1310nm RX 20km LC
Wkładka SFP BiDIWkładka SFP BiDI
Cena netto: 394,46 PLN
Cena brutto: 485,18 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 5
SFP+ 10GB LR
Opakowanie pojedyńcze

Transition Networks - 1000BASE-BX 1490nm TX/1310nm RX 20km LC


Opis:

  • Single Mode bi-directional Transmission
  • SFP Multi-source Package with LC Receptacle
  • Up to 1.25Gb/s Data Links
  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) Capability
  • Up to 20 km on 9/125μm SMF
  • Single +3.3V Power Supply
  • Built-in WDM
  • Isolation > 30dB, Cross Talk < -45dB
  • Metal Enclosure, Excellent EMI & ESD Protection
  • Compliant with Specifications for IEEE802.3Z
  • Compliant with Bellcore TA-NWT-000983
  • Eye Safety Designed to Meet Laser Class1, Compliant with IEC60825-1
  • RoHS Compliant