Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki BIDI SFP+ Extreme BLSFP-10G23-40-EX

Serene Nexus 5940D-2733
Extreme Networks - zamiennik modułu SFP+ BIDI 10Gbps 1270nmTX/1330nmRX 40km 
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 2958,44 PLN
Cena brutto: 3638,88 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Extreme Networks - SFP+ BIDI 10Gbps 1270nmTX/1330nmRX 40km

Application:
        10GBASE-ER/EW 10G Ethernet
        1200-SM-LL-L 10G Fiber Channel
Key Feature:

  •         Supports 9.95Gb/s to 10.3Gb/s bit rates
  •         Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) SFP+ footprint
  •         Single LC for Bi-directional Transmission
  •         Maximum link length of 40km
  •         Built-in 1270/1330 WDM
  •         Uncooled 1270nm or 1330nm CWDM DFB Laser.
  •         Power dissipation <1.5W
  •         No Reference Clock required
  •         Built-in digital diagnostic functions
  •         Temperature range 0°C to 70°C
  •         Very low EMI and excellent ESD protection
  •         Zgodny z normą RoHS Part