Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki BIDI SFP+ Extreme BLSFP-10G23-60-EX

Serene Nexus 5960D-2733
Extreme Networks - zamiennik modułu SFP+ BIDI 10Gbps 1270nmTX/1330nmRX 60km 
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 5378,98 PLN
Cena brutto: 6616,14 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Extreme Networks - SFP+ BIDI 10Gbps 1270nmTX/1330nmRX 60km

 

Application:

  •         10GBASE-ER/EW 10G Ethernet
  •         1200-SM-LL-L 10G Fiber Channel

Key Feature:

  •         Supports 9.95Gb/s to 11.3Gb/s bit rates
  •         Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) SFP+ footprint
  •         Single LC for Bi-directional Transmission
  •         Maximum link length of 60km
  •         Built-in 1270 WDM
  •         Uncooled 1270nm or 1330nm CWDM DFB Laser.
  •         APD Receiver
  •         Power dissipation <1.5W
  •         No Reference Clock required
  •         Built-in digital diagnostic functions
  •         Temperature range 0°C to 70°C
  •         Very low EMI and excellent ESD protection
  •         Zgodny z normą RoHS Part