Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki SFP Redback CSFP-2G57-80-RE

Serene Nexus FT3680D-57
Redback - 2.5Gbps CWDM zamiennik modułu SFP 1570nm 80km 
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 1344,74 PLN
Cena brutto: 1654,03 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Redback - 2.5Gbps CWDM SFP 1570nm 80km

Opis:

  • Fiber optic transceiver model: SFP
  • Device Type: Transceiver module
  • Interface (Bus) Type: Plug-in module
  • Connectivity Technology: Wired
  • Application: SONET/OC48
  • Data Transfer Rate: 2.5Gbps
  • Wavelength: 1570nm
  • Max Distance: 80km
  • Fiber Type: SMF
  • Connector: Duplex LC
  • DDM: With DDM
  • Operating Temperature: 0~70 °C