Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki GBIC Allied Telesis AT-G8LX10

Serene Nexus 6420
Allied Telesis - 1000BASE-LX GBIC 1310nm 10km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 304,80 PLN
Cena brutto: 374,91 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Allied Telesis - 1000BASE-LX GBIC 1310nm 10km

Opis:

  • Typ modułu: GBIC transceiver module
  • Data Rate: 1Gbps
  • Wavelength: 1310nm
  • Transfer Distance: 10km
  • Connector Type: Duplex SC Cable
  • CableType: SMF