Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki XENPAK Brocade 10G-XNPK-ZR

Serene Nexus 9980
Brocade - 10GBASE-ZR XENPAK 1550nm 80km 
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 18378,15 PLN
Cena brutto: 22605,13 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

 Brocade - 10GBASE-ZR XENPAK 1550nm 80km

Opis:

  • XAUI Electrical Interface 4 Lanes @ 3.125Gbit/s
  • Hot Z-Pluggable
  • SC-Duplex Optical Receptacle
  • 8-Wavelength CWDM 1470 nm to 1610 nm Available
  • ITU-T DWDM Wavelength ITU-T 1528.77~1563.86nm Available
  • MDIO, DOM Support
  • Compliant to IEEE 802.3ae 10GBASE Application
  • Compliant to XENPAK MSA
  • Mechanical Footprint:4.76" L x 1.42" W x 0.46" H
  • Zakres temperatur pracy 0~70°C
  • Zgodny z normą RoHS-6