Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki GBIC Foundry E1G-SX

Serene Nexus 6405
Foundry - 1000BASE-SX GBIC 850nm 550m
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 251,02 PLN
Cena brutto: 308,75 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Foundry - 1000BASE-SX GBIC 850nm 550m

Opis:

  • Typ modułu: GBIC transceiver module
  • Data Rate: 1Gbps
  • Wavelength: 850nm
  • Transfer Distance: 550m
  • Connector Type: Duplex SC Cable
  • Type: Multi-Mode Fiber (MMF)