Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki GBIC Foundry E1G-BXD

Serene Nexus 7420-43
Foundry - GBIC 1000Base-BX-D, TX1490nm/RX1310nm, 20km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 448,24 PLN
Cena brutto: 551,34 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Foundry - GBIC 1000Base-BX-D, TX1490nm/RX1310nm, 20km

 

Opis:

  • Typ modułu: GBIC transceiver module
  • Data Rate: 1,25Gbps
  • Wavelength: 1490nmTX/1310nmRX
  • Transfer Distance: 20km
  • Connector Type: SC Simplex
  • CableType: Single-Mode Fiber (SMF)