Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki SFP Linksys MGBZX1

Serene Nexus 3480
Linksys - 1000BASE-ZX zamiennik modułu SFP 1550nm 80km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 502,04 PLN
Cena brutto: 617,51 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Linksys - 1000BASE-ZX SFP 1550nm 80km


Specyfikacja techniczna:

  • Typ interfejsu: SFP
  • Przepustowość: 1.25Gbs
  • Długość fali: 1550nm
  • Źródło optyczne: DFB
  • Maksymalna odległość: 80km
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~70°C
  • Typ złącza: LC
  • Zgodność: RoHS, DDM