Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki XFP Cisco XFP-10G-BX20-U

Serene Nexus P920D-2733
10GBASE-BX-U|moduł SFP BiDi 1270nm DFB, SM, 20km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 2420,54 PLN
Cena brutto: 2977,26 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

10GBASE-BX-U
BIDI 1270nm DFB, SM, 20km


Opis:

● Obsługa wielu protokołów w zakresie 9.9Gb/s do 11.3Gb/s
● Single LC Connector
● Single Fiber 1270 Bi-directional Transmission
● Interfejs do zarządzania i diagnostyki (DDMI - Digital Diagnostic Monitoring Interface)
● Elektryczny interfejs XFI z funkcją AC coupling
● Złącze 30-PIN z funkcją hot-plug
● Zgodny z XFP MSA (Multi Source Agreement)
● Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae
● Zgodny z 10G FC (Fibre Channel)
● Zakres temperatur pracy 0~70°C
● Niski poziom rozpraszania energii