Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki XFP Brocade 10G-XFP-SR

Serene Nexus 8903
Brocade - 10GBASE-SR XFP 850nm 300m
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 806,85 PLN
Cena brutto: 992,42 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Brocade - 10GBASE-SR XFP 850nm 300m

Opis:

  • Obsługa wielu protokołów w zakresie 9.9Gb/s do 11.3Gb/s
  • Podwójne złącze LC
  • Interfejs do zarządzania i diagnostyki (DDMI - Digital Diagnostic Monitoring Interface)
  • Elektryczny interfejs XFI z funkcją AC coupling
  • Złącze 30-PIN z funkcją hot-plug
  • Zgodny z XFP MSA (Multi Source Agreement)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae
  • Zgodny z 10G FC (Fibre Channel)
  • Zgodny z SONET OC-192 / SDH STM-64
  • Dostępny 18-kanałowy CWDM w zakresie 1270 nm do 1610 nm
  • Dostępny DWDM 100GHz ITU Grid C Band
  • Zakres temperatur pracy 0~70°C
  • Niski poziom rozpraszania energii