Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu / wkładki QSFP+ Finisar L410QE1C

Serene Nexus QC01
40G QSFP+ SR4 MPO|40G QSFP+ SR4, 100m
Serene Nexus serii QCSerene Nexus serii QC
Cena netto: 2330,89 PLN
Cena brutto: 2866,99 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 2
SFP+ 10GB LR
Opakowanie pojedyńcze

40G QSFP+ SR4 MPO
40G QSFP+ SR4, 100m


Opis:

  • Hot Pluggable
  • Zagregowana przepływność do 40GB
  • 4 niezależne kanały full-duplex
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ba
  • Zgodny ze specyfikacją 40G QSFP+ MSA (Multi Source Agreement)
  • Zakres tepmeratur pracy: 0~70℃
  • Pojedyńcze zasilanie 3.3V