Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki SFP ZTE SFP-GE-S40K-A

Serene Nexus 3440
1000BASE-EX|1310nm,DFB, SM, 40km, 22dB
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 412,39 PLN
Cena brutto: 507,24 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 24
Opakowanie pojedyńcze

Specyfikacja techniczna:

  • Typ interfejsu: SFP
  • Przepustowość: 1000Mbps
  • Długość fali: 1310 nm
  • Maksymalna długość przewodu:  40km
  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~70°C
  • Typ złącza: LC