Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu / wkładki XFP Adtran 1442980G1C

Serene Nexus 8980
10GBASE-ZR|1550nm EML,APD, SM, 80km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 9502,85 PLN
Cena brutto: 11688,51 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

10GBASE-ZR
1550nm EML,APD, SM, 80km


Opis:

  • Obsługa wielu protokołów w zakresie 9.9Gb/s do 11.3Gb/s
  • Podwójne złącze LC
  • Interfejs do zarządzania i diagnostyki (DDMI - Digital Diagnostic Monitoring Interface)
  • Elektryczny interfejs XFI z funkcją AC coupling
  • Złącze 30-PIN z funkcją hot-plug
  • Zgodny z XFP MSA (Multi Source Agreement)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae
  • Zgodny z 10G FC (Fibre Channel)
  • Zgodny z SONET OC-192 / SDH STM-64
  • Dostępny 18-kanałowy CWDM w zakresie 1270 nm do 1610 nm
  • Dostępny DWDM 100GHz ITU Grid C Band
  • Zakres temperatur pracy 0~70°C
  • Niski poziom rozpraszania energii