Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Zamiennik modułu/wkładki GBIC Nortel AA1419019-E5

Serene Nexus 6480-51
Nortel - 1000BASE-moduł CWDM GBIC 1510nm 80km
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 1165,45 PLN
Cena brutto: 1433,50 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Nortel - 1000BASE-CWDM GBIC 1510nm 80km

Opis:

  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) GBIC
  • Dwukierunkowy (bi-directional) transfer do 1.25Gb/s
  • Metalowa obudowa zmniejszająca poziom interferencji elektromagnetycznej (EMI)
  • Pojedyńcze zasilanie +3.3V lub +5V
  • Dostępny 18-kanałowy CWDM w zakresie 1270 nm do 1610 nm
  • Zgodny ze specyfikacją IEEE-802.3
  • Zgodny ze specyfikacją ANSI dotyczącą Fiber Channel Applications przy 1.06Gb/s
  • Zgodny ze specyfikacją Gigabit Interface Converter Specification Rev.5.5
  • Zakres temperatur pracy 0~70℃
  • Zgodny z normą RoHS