Twój koszyk jest pusty

Kategorie

3980D-53-OEM 10GBASE CWDM 80km

Serene Nexus OEM 10GBASE moduł CWDM 80km, 1530nm moduł CWDM EML, APD SM,80km, 23dB
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 11766,50 PLN
Cena brutto: 14472,80 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Serene Nexus OEM 10GBASE CWDM 80km, 1530nm CWDM EML, APD SM,80km, 23dB

Opis:

  • Podwójne złącze LC
  • Interfejs do zarządzania i diagnostyki (DDMI - Digital Diagnostic Monitoring Interface)
  • Pojedyńcze zasilanie 3.3V
  • Zgodny z SFP+ MSA (Multi Source Agreement)
  • Zgodny ze standardem IEEE 802.3ae
  • Wavelength 1530 nm 
  • Dostępny DWDM 100GHz ITU Grid C Band
  • Niski poziom rozpraszania energii
  • Zakres temperatur pracy 0~70°C
  • Zgodny z normą RoHS-6