Twój koszyk jest pusty

Kategorie

640C-47-OEM 1000BASE CWDM 120km

Serene Nexus OEM 1000BASE moduł CWDM 120km, 1470nm moduł CWDM DFB, APD, SM, 32dB
SFP+ 10GB LR
Cena netto: 1354,92 PLN
Cena brutto: 1666,55 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0
Opakowanie pojedyńcze

Serene Nexus OEM 1000BASE CWDM 120km, 1470nm CWDM DFB, APD, SM, 32dB

Opis:

  • Hot-Pluggable (wymiana/instalacja bez przerywania pracy przełącznika) GBIC
  • Dwukierunkowy (bi-directional) transfer do 1.25Gb/s
  • Metalowa obudowa zmniejszająca poziom interferencji elektromagnetycznej (EMI)
  • Pojedyńcze zasilanie +3.3V lub +5V
  • Dostępny 18-kanałowy CWDM w zakresie 1270 nm do 1610 nm
  • Zgodny ze specyfikacją IEEE-802.3
  • Zgodny ze specyfikacją ANSI dotyczącą Fiber Channel Applications przy 1.06Gb/s
  • Zgodny ze specyfikacją Gigabit Interface Converter Specification Rev.5.5
  • Zakres temperatur pracy 0~70℃
  • Zgodny z normą RoHS
We use cookies
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia.