Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Patch Cord MM OM3 50/125 LC-SC 2m

Serene Nexus Patch Cord MM OM3-150 LC-SC 2m
Patchcord OM3 LC-SCPatchcord OM3 LC-SC
Cena netto: 18,19 PLN
Cena brutto: 22,37 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 50

Model Product: Serene Nexus Patch Cord MM OM3-150 LC-SC 2m

Dane techniczne:

Patchcord światłowodowy, wielomodowy ze złączami LC-SC, 2,0mm PVC dupleks 50/125, długość 2m.