Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Patch Cord SM LC-SC 2m

Serene Nexus Patch Cord SM LC-SC 2m
Patchord jednomodowy LC-SCPatchord jednomodowy LC-SC
Cena netto: 19,67 PLN
Cena brutto: 24,19 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 50
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC

Model Product: Serene Nexus Patch Cord SM LC-SC 2m

Dane techniczne:

Patchcord światłowodowy, jednomodowy  ze złączami LC-SC,  2,0mm  PVC dupleks 9/125, długość 2m.