Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Patch Cord MM LC-LC 3m

Serene Nexus Patch Cord MM LC-LC 3m
Patchcord światłowodowy  LC/UPC-LC/UPCPatchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC
Cena netto: 17,59 PLN
Cena brutto: 21,63 PLN
on-order.gif
Liczba sztuk w magazynie: 0

Model Product: Serene Nexus Patch Cord MM LC-LC 3m

Dane techniczne:

Patchcord światłowodowy, wielomodowy ze złączami LC-LC,  2.0mm  duplex 50/125, długość 3m.