Twój koszyk jest pusty

Kategorie

Patch Cord SM LC-LC 3m

Serene Nexus Patch Cord SM LC-LC 3m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPCPatchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC
Cena netto: 22,86 PLN
Cena brutto: 28,12 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 50

Model Product: Serene Nexus Patch Cord SM LC-LC 3m

 

Dane techniczne:

Patchcord światłowodowy, jednomodowy ze złączami  LC - LC,  2.0mm  PVC  duplex 9/125, długość 3m.