Twój koszyk jest pusty

Kategorie

X520-LR1-C - karta światłowodowa 10GBase-LR

Serene Nexus X520-LR1-C (zgodna z Intel X520-LR1 bulk)
Karta światłowodowa 10GBase-LR, zasięg 10km, 1310nm, PCI-Express x8.
karta światłowodowa, X520-LR1, E10G41BFLR, E10G41BFLRBLKX520-LR1
Cena netto: 949,00 PLN
Cena brutto: 1167,27 PLN
Liczba sztuk w magazynie: 5

 

Światłowodowa karta sieciowa Serene Nexus X520-LR1-C (zgodna z Intel X520-SR1 bulk, PCI-Express x8, 10GBase-LR, chipset Intel 82599EN)

Opis

Serene Nexus X520-LR1-C to zarządzalna karta sieciowa pracująca w standardzie 10GBase-LR. Wyposażona została w szynę PCI-Express x8. 

Transmisja odbywa się z wykorzystaniem standardu 10GBase-LR, fala 1310nm, zasięg transmisji 10km. Urzadzenie posiada podwójne złącze LC.

Oprócz karty i płyty ze sterownikami, opakowanie zawiera dodatkowe mocowanie (tzw. śledź, ang: bracket) o rozmiarze low-profile.  

Karta używa oryginalnych sterowników Intel i wspiera wszystkie technologie oferowane przez Intel X520-LR1.

 

Cechy produktu

  • Chipset: Intel 82599EN 10 Gigabit Ethernet Controller
  • Jedno, podwójne złącze LC 
  • Transmisja z wykorzystaniem fali 13100nm
  • Maksymalny zasięg transmisji:  10km (światłowod jednomodowy)
  • Low-profile
  • Load balancing na wielu procesorach 
  • Wsparcie dla iSCSI remote boot
  • Wsparcie dla Fibre Channel over Ethernet (FCoE) 
  • Zgodna z norma RoHS
  • Wspiera Intel PROSet Utility dla Windows Device Manager
  • Time Sync (IEEE 1588, 802.1as)
  • Wsparcie I/O Features for Multi-core Processor Servers
  • Intel Direct Cache Access (DCA)
  • Zgodna z MSI-X 
  • Low Latency Interrupts
  • Header Splits and Replication in Receive
  • Obsługa wielu kolejek: 128 kolejek Tx oraz Rx per port
  • Tx/Rx IP, SCTP, TCP, UDP checksum offloading (IPv4, IPv6) capabilities
  • Tx TCP segmentation offload (IPv4, IPv6)
  • Receive and Transmit Side Scaling for Windows environment and Scalable I/O for Linux  environments (IPv4, IPv6, TCP/UDP)
  • IPsec Offload
  • MacSec
  • Wymienialny moduł optyczmy SFP+ 10GBase-LR 

 

Cechy wirtualizacyjne

  • VMDq
  • Next-Generation VMDq1(64 kolejek per port)
  • PC-SIG SR-IOV Implementation (64 virtualnych funkcji na poert)
  • Virtual Machine Load Balancing (VLMB)
  • Advanced Packet Filtering
  • VLAN support with VLAN tag insertion, stripping and packet filtering for up to 4096 VLAN tags
  • Manageability Features
  • Preboot eXecution Environment (PXE) Support
  • Simple Network Management Protocol (SNMP) and Remote Network Monitoring (RMON) Statistic Counters
  • iSCSI Boot
  • Watchdog Timer
  • Adapter Product Features
  • Intel PROSet Utility
  • Plug and play specification support
  • Receive Side Scaling
  • Direct Cache Access (DCA)
  • Advanced Software Feature
  • Adapter fault tolerance (AFT) 
  • Switch fault tolerance (SFT)
  • Adaptive load balancing (ALB)
  • Teaming support
  • IEEE 802.3ad (link aggregation control protocol)
  • PCIe Hot Plug*/Active periphera; component interconnect (PCI)
  • IEEE 802.1Q* VLANs
  • IEEE 802.3 2005* flow control support
  • Tx/Rx IP, TCP, & UDP checksum offloading (IPv4, IPv6) capabilities (Transmission control protocol(TCP), user datagram protocol
  • (UDP), Internet protocol (IP)
  • IEEE 802.1p
  • TCP segmentation large send offload
  • MSI-X supports Multiple Independent Queues
  • Interrupt moderation
  • IPv6 offloading  Checksum and segmentation capability extendedto new standard packet type

 

Wsparcie dla następujących systemów operacyjnych (NOS).

  • Windows 7 32-bit(64-bit)
  • Windows 8 32-bit(64-bit)
  • Windows 8.1 32-bit(64-bit)
  • Windows Vista 32-bit(64-bit)
  • Windows Server 2003 32-bit(64-bit)
  • Windows Server 2008 32-bit(64-bit)
  • Windows Server 2008 R2 32-bit(64-bit)
  • Windows Server 2012 32-bit(64-bit)
  • Windows Server 2012 R2 32-bit(64-bit)
  • Linux kernel 2.6.30 or greater (x86_64) (w/ SR-IOV support)
  • FreeBSD 7.2 lub późniejszy
  • Linux RHEL 5.6
  • Linux RHEL 6.x
  • Linux SLES 11 SP1
  • Linux SLES 10 SP4
  • OS Independent
  • DOS NDIS 2
  • DOS ODI
  • EFI 1.1
  • UEFI 2.1
  • Vmware ESX 4.0
  • VMware Workstation